ادارات امور مالیاتی از این پس الزامی به دریافت کد رهگیری ندارند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت: ادارات امور مالیاتی از این پس الزامی به اخذ کد رهگیری و درج آن برای گواهی صادره نخواهند داشت.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از رسانه مالیاتی، محمدتقی پاکدامن، معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با توجه به اینکه اخذ کد رهگیری ثبت معاملات املاک و مستغلات در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور توسط ادارات امور مالیاتی در اجرای بندهای ۵ و۶ تصویب نامه مورخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۱، وزیران محترم عضو کارگروه بند الف تصویب نامه شماره ۲۹۲۳۸/ت۴۰۰۰۱ مورخ ۱۳۸۷/۳/۱۹، هیات محترم وزیران بوده است.

لذا با توجه به ابطال بندهای مذکور توسط هیات عمومی دیوان عدالت اداری طی دادنامه شماره ۱۲۱۶ مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۹، از تاریخ صدور رای دیوان ادارات امور مالیاتی الزامی به اخذ کد رهگیری و درج آن در گواهی موضوع ماده ۱۸۷ قانون مالیات های مستقیم نخواهند داشت.

منبع : شبکه اخبار اقتصادی و دارایی شادا

٠٨:٣٨

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.