Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی گفت : اداره کشور با منابع پایدار غیرنفتی از جمله مالیات از برنامه های راهبردی اقتصادی دولت تدبیر و امید است .
به گزارش رسانه مالیاتی ایران،محمد ابراهیم طریقت، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی کشور طی بازدیدی که از اداره کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویر احمد داشت، اظهار داشت : تامین هزینه های اداره کشور با مالیات و درآمد های غیرنفتی و استفاده از نفت و گاز و دیگر منابع زیرزمینی برای جذب سرمایه گذاری و حفظ این منابع برای نسل آینده یک برنامه هدفمند اقتصادی ملی است.
وی به موفقیت های طرح جامع مالیاتی ، پیشی گرفتن درآمدهای مالیاتی از درآمدهای نفتی و تقدیر رئیس جمهوری از کارکنان سازمان اشاره کرد و افزود: توسعه فضاهای اداری، آموزش نیروی انسانی بارویکرد حمایت های انگیزشی، کمک به جلب رضایت بیشتر مودیان و بهره گیری از فناوری روز از برنامه‌های اولویت دار سازمان امور مالیاتی است.
طریقت به بازدید خود از چند طرح ساختمانی در یاسوج برای تأمین فضای اداری اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اشاره کرد و گفت: خرید یک ساختمان با فضای مناسب در راستای اجرای طرح جامع مالیاتی در استان، جزء برنامه‌های مصوب سازمان است.
در ادامه این بازدید غفاری،مدیر کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویر احمد نیزگفت: فضای اداری این اداره کل جهت بهبود روند خدمات رسانی نیازمند توسعه است و وضعیت چند ساختمان در این بازدید برای تأمین یک فضای اداری مطلوب بررسی و برای خرید آن تصمیم گیری خواهد شد.
منبع: سازمان امور مالیاتی کشور

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.