Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

با اهدای تندیس و لوح تقدیر به مدیر کل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور، این روابط عمومی به عنوان روابط عمومی برگزیده ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی معرفی شد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سمینار نقش روابط عمومی ها در تحقق اقتصاد مقاومتی، چهارشنبه ۱۴ تیرماه با حضور جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی، اساتید دانشگاهی، چهره‎های سیاسی و اقتصادی و نیز مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی برگزار شد که در خاتمه این مراسم، از برگزیدگان بخش های مختلف این همایش، با اهدای تندیس و لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.
بر این اساس، غلامرضا قبله ای، مدیر کل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور تندیس و لوح تقدیر این همایش را دریافت و این روابط عمومی به عنوان روابط عمومی برگزیده بخش ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی معرفی گردید.
گفتنی است این سمینار به مدت دو روز و در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد و آثار و مقالات ارسالی در چهار بخش «روابط عمومی‌ها و اقتصاد مقاومتی: مبانی نظری و الزامات»، «روابط عمومی‌ها و اقتصاد مقاومتی: راهبردها، سیاست‌ها و مطالعات کاربردی»، « روابط عمومی‌ها و اقتصاد مقاومتی: نظام اجرایی، ساختارها و فرآیندها» و « روابط عمومی‌ها و اقتصاد مقاومتی: مسئولیت اجتماعی دستگاه‌ها» مورد بررسی و داوری قرار گرفتند.
در متن لوح سپاس این همایش خطاب به مدیر کل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور آمده است: بی تردید عنصر مهم در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، کار فرهنگی و گفتمان سازی این مفهوم است تا علاوه بر ایجاد شناخت کافی از ضرورت و شیوه های عمل، ماموریت های عوامل ارتباطی در این زمینه روشن و شفاف باشد. در این بین باید روابط عمومی را بازیگر اصلی فعالیت های ارتباطی و فرهنگی دانست. دبیرخانه سمینار تبیین ماموریت‏های روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با عنایت به این ضرورت و واقعیت مسلم و براساس بررسی و داوری بعمل آمده، «سازمان امور مالیاتی کشور» را به لحاظ فعالیت های ارتباطی شایسته در شاخه «ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی» مستحق قدردانی دانسته و با اعطای «نشان ارتباطی اقتصاد مقاومتی» و لوح سپاس، مراتب قدردانی خود را از اقدامات مذکور اعلام می دارد. امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و نیز با بهره‏ گیری از دانش و تجارب موجود، در تداوم این مسیر علاج بخش موید و موفق باشید.
منبع: سازمان امور مالیاتی کشور

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.