Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرماندار زرند بر ضرورت نهادينه شدن فرهنگ پرداخت ماليات در کشور تأکيد کرد.

به گزارش رسانه مالياتي ايران، حبيب‌الله خنجري، فرماندار زرند در ديدار با مديرکل امور مالياتي کرمان از خدمات مسئولان و کارکنان اداره کل امور مالياتي استان قدرداني کرد و اظهار داشت: اميدواريم با تعامل و همکاري بيش‌ازپيش در جهت پيشبرد اهداف اداره کل امور مالياتي استان، گام هاي مثبتي برداريم.

خنجري، با اشاره به آينده روشن شهرستان زرند و صنعتي شدن آن، تأکيد کرد: مي‌توان با در پيش گرفتن سياست‌هاي درست، درآمدهاي دولت را از منابع مالياتي افزايش داد.

فرماندار زرند، فعاليت‌هاي توليدي و صنعتي در شهرستان را يکي از منابع مهم اشتغال دانست و خواستار مساعدت اداره کل امور مالياتي استان در زمينه رفع مشکلات مالياتي اين واحدها شد.

در ادامه، محمد سلماني، مديرکل امور مالياتي کرمان نيز تصريح کرد: عمده درآمدهاي غيرنفتي با ماليات تأمين مي‌شود و وصول درآمدهاي مالياتي سبب توسعه و آباداني منطقه مي‌شود.

سلماني گفت: بايد نگاه دستگاه هاي اجرايي به بحث ماليات جدي‌تر باشد و خدمت‌رساني به مردم با در نظر گرفتن اصل مردم‌داري و تکريم ارباب‌رجوع صورت گيرد.

مديرکل امور مالياتي استان کرمان در پايان خاطرنشان کرد: واحدهاي توليدي و صنعتي شهرستان زرند که بدهي قطعي خود را حداکثر تا پايان شهريورماه سال جاري پرداخت نمايند، مشمول بخشودگي جرائم قابل‌بخشش مي‌شوند .

منبع : سازمان امور مالیاتی کشور

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.