Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نرم افزار آموزشگاهي
گروه دي كامپيوتر در راستاي حمايت از آموزش حسابداري و اشتغال زايي در كشور و به منظور آشنايي افراد با محيط و كارآيي نرم افزار حسابداري هوشمند نوين، اقدام به توليد و فروش نسخه هاي آموزشگاهي اين نرم افزار نموده است.
نسخه آموزشگاهي هوشمند نوين مدل DNC-2977 بوده كه جامع ترين و بالاترين سطح را در بين نرم افزارهاي ريالي-ارزي حسابداري هوشمند نوين دارا مي باشد و كليه سطوح نرم افزارهاي هوشمند نوين اعم از بازرگاني، فروشگاهي، شركتي، توليدي و صنعتي (حتي با قابليت چاپ فاكتور) را در بر مي گيرد، با اين محدوديت كه امكان ثبت تعداد مشخصي سند را داشته و بعد از رسيدن به حد نصاب مذكور اطلاعات آن از بين رفته و نرم افزار بصورت اتوماتيك، راه اندازي مي شود.
در واقع بسته آموزشي هوشمند نوين محيطي از نرم افزار را فراهم مي كند تا كاربر بتواند از آن براي تمرين كار با نرم افزار حسابداري هوشمند نوين استفاده كند، لازم بذكر است كه اين نسخه قابل تبديل به ساير مدل هاي نرم افزاري هوشمند نوين نيز مي باشد.
همچنين به استحضار مي رساند، گروه دي كامپيوتر اعلام مي دارد كه آماده همكاري با كليه نهادهاي آموزشي و موسسات آموزشي عالي در سراسر كشور در شاخه حسابداري مي باشد و در جهت فراهم آوردن بستر آموزش نرم افزار حسابداري هوشمند نوين بصورت كاملا رايگان اعلام همكاري مي نمايد.

جهت اطلاعات بيشتر مي توانيد با همكاران ما تماس بگيريد: ۶۶۵۹۴۸۳۰-۰۲۱

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.