ویژگی های نرم افزار اتوماسیون اداری هوشمند نوین


امروزه خدمات پشتیبانی برای شرکت ها از اهداف اولیه ای چون کاهش هزینه ها و افزایش تولید به اهداف والاتری چون افزایش کیفیت و انعطاف پذیری سیستم تغییر یافته است. يكي از مهمترين اهداف ادارات، سازمانها و شرکتها، مكانيزه كردن فعاليت هاي اداری و خدماتی خود بوده که به منظور بهره وري بيشتر و بهتر از پتانسيل هاي موجود مي باشد.

در اكثرمواقع گردش ارتباطات اداری با مشتریان و حفظ سوابق از مهمترين امور ارتباط با مشتری بوده وهمواره هزينه انساني و مالي زيادي را بر سازمان ها تحميل مي نمايد. از این رو سیستم خدمات پشتیبانی هوشمند نوین یکی از مناسبترین و سریعترین راه حل ها می باشد که کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به امور جاری خدماتی و استفاده از سیستم های مکانیزه خدمات پشتیبانی از مزایای آن می باشد. که هدف از آن جلوگیری از اتلاف وقت و ارائه سرویس مناسب و مشتری مداری است .

کارشناسان و برنامه نویسان ما در گروه هوشمند نوین تلاش کرده اند تا با هوشمند سازی سیستم خدمات و پشتیبانی کاربر بتوانند بهترین، سریعترین و مطمئن ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند؛ همچنین با توجه به ايجادشبكه ها و توجه به اين موضوع كه اكثر نرم افزارهای جدید با شبكه هاي فوق پشتيباني مي شوند، براي تسهيل در امر پشتیبانی و بالا بردن سرعت انتقال داده ها، ازنرم افزارهاي خدمات پشتیبانی که به صورت شبکه ای ارائه می گردد به نام نرم افزارهاي اتوماسيون خدمات پشتیبانی مي توان بهره برد لازم به ذکر است بهترین راه سرویس دهی به مشتریان روش فوق می باشد.

هوشمند نوین تمامی تلاش خود را برای راه اندازی نرم افزاری ایمن, پرکاربرد و هوشمند در اختیار شما قرار مي دهد.

...........................................................................................................................................0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.000000000000000000000000..0000000000000000000000000000.00000000000000000000000000000..0000...0

امکانات نرم افزار اتوماسيون خدمات پشتيباني


1. خدمات خودکار فروش به مشتریان در نرم افزار اتوماسیون

 • انتخاب ترکیب محصولات توسط مشتری (بدون دخالت پرسنل فروش)
 • صدور خودکار پیش فاکتور و فاکتور (بدون دخالت پرسنل فروش)
 • سفارش دهی محصولات توسط مشتری (بدون دخالت پرسنل فروش)، کنترل مراحل آماده سازی محصول توسط مشتری (بدون دخالت پرسنل فروش) و خدمات پس از فروش
 • مدیریت گارانتی و تخفیفات (بر اساس نوع کالا و یا سریال کالا)
 • امکان ارتباط نمايندگان (فروش و خدمات پس از فروش) به سيستم مرکزي و تبادل اطلاعات طبقه بندي شده برروي سيستم هاي خود

2. مرکز ارتباطات پشتیبانی مشتریان در نرم افزار اتوماسیون

 • جمع آوری و دسته بندی اطلاعات مشتریان
 • امکان ارسال و دریافت SMS, Email و فکس به صورت انبوه و سفارشی شده، ( بعنوان مثال ارسال یک متن نامه به شرکت های مختلف به شکلی که نام مدیر عامل هر شرکت بر روی نامه آن شرکت درج شده باشد)
 • راهنمای مشتریان توسط تلفن گویا
 • استفاده از ابزارهای مختلفی جهت تبلیغات نظیر sms, Email و فکس که یکی ازمهمترین ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان (crm) و سنجش رضایت مشتری است که قابلیت نظرسنجی و ارزشیابی به روش های مختلف از گروه های مختلف مشتریان در مورد محصولات مختلف و خدمات ارائه شده به کمک ابزارهای مختلف را فراهم می کند.

3. خدمات مشتریان

 • این امکان را فراهم می کند که مشتریان پاسخ سوالات خود را از طریق تلفن گویا، ارتباط با اپراتورها، ایمیل و فکس دریافت کنند. همچنین مشتریان حضوری نیز با ثبت حکم انجام کار و ارجاء آن به شخص مسئول از ابتدا تا انتهای کار می تواند روند انجام آن را توسط افراد مختلف کنترل نموده و با سیستم sms در جریان نحوه انجام کار قرار بگیرند.
 • مدیریت گارانتی و مدیریت تخفیفات از دیگر امتیازات این نرم افزار است به صورتی که تمامی عملیات انجام شده درسیستم از لحاظ نوع خدمات توسط قسمت فروش به صورت اتوماتیک کنترل شده و در صورت عدم وجود گارانتی به صورت اتوماتیک به مشتری اعلام مي گردد.

4. مدیریت سفارشات مشتری در نرم افزار اتوماسیون

لازمه رضایت مشتریان از سازمان، تحویل به موقع سفارشات آنان است. همچنین لازم است مشتری از میزان پیشرفت تولید و آماده سازی سفارش خود اطلاع داشته باشد. این نرم افزار تعریف جریان کار و ارتباط با نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه و همچنین امکان برنامه ریزی تحویل محصول به مشتری را فراهم می کند. همچینین این سامانه قابلیت ارائه گزارشات دوره ای در خصوص میزان پیشرفت کار به مشتریان را دارد.


5.مدیریت منابع سازمان در نرم افزار اتوماسیون

فرایندهای مختلف سازمان باید به نحو مناسب در خدمت تامین خواسته های مشتریان باشند. لذا داده های مربوط به اطلاعات مالی فروش، میزان تقاضا و نحوه ارائه خدمات از مهمترین عوامل جهت کنترل شرکت می باشد. نرم افزارسرویس و خدمات هوشمند نوین در این راستا امکاناتی از قبیل موارد ذيل را در اختیار مدیر سیستم قرار می دهد.

 • ثبت گزارش کار پرسنل و ارتباط با پروژه ها و محاسبه نفر ساعت کاربردی
 • شناسائی گلوگاه های سازمان طبق گزارشات متنوع
 • مشاهده ریز عملیات انجام شده کاربران سیستم در هر لحظه توسط مدیریت
 • مدیریت شکایات و ارزشیابی پرسنل براساس نظر مشتری
 • کنترل و گزارش گیری از میزان فروش هر کدام از کارمندان شرکت, قابلیت ثبت و ضبط مکاتبات و مکالمات با مشتری جدید توسط کاربر و ثبت اطلاعات فروش به مشتریان در سیستم
 • ارائه گزارش موارد و حکم کارهای باقی مانده در کارتابل هر پرسنل و کنترل دقیق و کامل از ابتدا تا انتهای عمليات انجام شده جهت مشتريان حضوري
 • سیستم پیغام دهی به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده هنگام انجام عملیات درسیستم، پیغام های يادآوري، اخطاردهي و كنترل مسئولان مربوطه را اعلام نموده و يك كپي از آنرا به مدير ارسال مي نمايد.

6.کاربری آسان نرم افزار اتوماسیون

در طراحی این سامانه اصول ارگونومیکی در طراحی نرم افزار رعایت شده است که به این ترتیب محیطی ساده و دوست داشتنی پیش روی کاربران است. این امر کار با این نرم افزار را تسهیل کرده و جاری سازی آن در سازمان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. از آنجایی که سیستم سرویس و خدمات جهت مشاغل متفاوت می باشد هوشمند نوین همراه با ارائه این نرم افزار به شما مشتریان گرامی این افتخار را دارد که در راه اندازی کاربری هر چه بهتر این سیستم هوشمند, خدمات پشتیبانی شما را یاری رسانده و سیستم را با سبک و روند کار شما سازگار نماید.

بخش های از نرم افزار اتوماسیون اداری


انواع خدمات نرم افزار حسابداری هوشمند نوین


کاربر گرامی هوشمند نوین در راستای ارائه خدمات پشتیبانی بهتر ،با توجه به نیاز های مختلف کاربران خود، پکیج های مختلف پشتیبانی نرم افزارهای هوشمند نوین که شامل گارانتی آبی ، نقره ای و طلایی می باشند ، را ارائه می نماید.

اميد است كه هوشمند نوین بتواند پشتيباني مطلوب و قابل قبولي را جهت جلب نظر شما كاربران محترم ارائه نمايد. جهت تمدید خدمات و دریافت مشاوره با تلفن 54128 تماس حاصل فرمایید.

مشتریان هوشمند نوین میتوانند از طریق لینک پرداخت و به صورت آنلاین خدمات خود را تمدید نمایند.

(خدمات شبکه فقط شامل کامپیوترهایی است که نرم افزار نوین بر روی آن نصب باشد. ضمنا اتصال از طریق اینترنت در پکیج آبی وجودندارد.)

گارانتی طلایی گارانتی نقره ای گارانتی آبی
جواب گویی تلفنی 24 ساعته تا ساعت 9 شب ساعت اداري
حضور در محل رايگان هزينه اياب و ذهاب ندارد
عمليات جانبي نرم افزاري نصب windows به صورت رایگان رايگان در محل هوشمند نوین داراي هزينه
رفع اشكال در شبكه نوين از طريق تلفن يا حضوردر محل مشتري از طريق تلفن يا حضوردر محل مشتري از طریق تلفن
رفع اشكال شبكه كامپيوتر رايگان هزينه اياب و ذهاب دارای هزینه می باشد
رفع اشكال نرم افزار رايگان رايگان رايگان
نصب مجدد نرم افزار رايگان رايگان رايگان
بررسی اطلاعات مشکل دار رايگان رايگان رايگان
کانورت نوین 3 به 4 رايگان رايگان 1 بار رایگان
بازیابی بکاپ در نرم افزار رايگان رايگان رايگان
تعداد حضور در محل 6 بار در سال 3 بار در سال با هزینه ایاب و ذهاب ندارد
تعويض قفل سخت افزاری رايگان رايگان داراي هزينه
خرابي اطلاعات رايگان رايگان داراي هزينه
دريافت نسخه هاي جديد نرم افزار اینترنت و سی دی اینترنت و سی دی اینترنت
آموزش در هوشمند نوین و محل مشتري رايگان در هوشمند نوین داراي هزينه
سرويس دوره اي نرم افزار يكبار در سال ندارد ندارد
خط ويژه تلفن دارد ندارد ندارد
بازیابی اطلاعات نوین رايگان دارای هزینه ندارد
نصب مجدد پایگاه داده رايگان رایگان در هوشمند نوین داراي هزينه

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت، فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم تماس

در صورت تمایل جهت آشنایی با محیط نرم افزار و کار با آن در فضای مجازی فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

فرم درخواست