Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گروه دی کامپیوتر افتخار دارد با ۲۵ سال سابقه در ارائه راهکارها و نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه خود مبتنی بر آخرین دستاوردها و فناوری‌های روز صنعت نرم‌افزار و صنعت خرده فروشی و با بهره‌مندی از متخصصین مجرب، مشتریان خود را در امر مدیریت فروشگاه همراهی نماید.

این شرکت با طراحی و ارائه «نرم افزار صندوق مكانيزه فروش نوین» مشتریان خود را در مدیریت تمامی حوزه‌های فروشگاهی (از جمله فروشگاه‌های مواد غذایی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و …) همراهی می‌کند.

سخت افزار صندوق مكانيزه فروش عبارت است از رایانه ای که دارای نرم افزار صندوق فروشگاهی بوده و به منظور ثبت اطلاعات خرید و فروش روزانه، نگهداری هزینه و موجودی کالا در یک واحد شغلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذكر است که هدف از بکارگیری سامانه فروش، مدیریت خرید، فروش، هزینه و موجودی کالا توسط صاحبان مشاغل و صدور الکترونیکی فاکتور فروش می‌باشد. صندوق فروش انواع مختلفی دارد که هر حرفه، متناسب با نوع فعالیت خود و میزان بودجه‌اش، مبادرت به انتخاب و خرید آن می‌کند. البته بجاي پرداخت هزينه هاي بالا جهت خريد سخت افزار صندوق مكانيزه فروش، مي توان به آساني از “نرم افزار صندوق مكانيزه فروش” استفاده كرد كه بسيار به صرفه تر و كم هزينه تر است.

در حقيقت بسياري از فروشگاه ها و مراكز تجاري، با پرداخت هزينه هاي بالا (حدود ۳ ميليون تومان) اقدام به خريداري سخت افزار صندوق مكانيزه فروشگاهي مي كنند. اما در حال حاضر با تاكيد اداره دارايي كل كشور بر استفاده از “نرم افزار مكانيزه صندوق فروش” ديگر نيازي به خريد سخت افزار مربوطه نبوده و با استفاده از “نرم افزار صندوق مكانيزه فروش” علاوه بر صرفه جويي در هزينه، سرعت و عملكرد كاركنان فروشگاه ها بهبود يافته و استفاده از اين نرم افزار به فروش هر چه بهتر فروشگاه ها كمك مي كند.

نیاز سنجی و آزمایش این نرم افزار ها در محیط واقعی مانند سوپر مارکت ها فروشگاه های پوشاک، ابزار آلات، لوازم التحریر فروشی، لوازم خانگی و وسایل الکترونیک صورت گرفته است بنابراین این نرم افزار کاملاً متناسب با نیازهای واقعی محیط کار طراحی شده است.

نرم افزار صندوق مكانيزه فروش ، یک الزام قانونی است گذشته از این الزام، در بازار رقابتی امروز سرعت، دقت و بهره وری بالا در انجام عملیات نیازی جدی است و این نیاز در کسب و کار های خرده فروشی با توجه به تغییرات سریع و مداوم نیاز های مشتریان محسوس تر است.یک سیستم نرم افزاری کارآمد می تواند موجب برتری شما در برابر رقبا باشد.

در حال حاضر شاغلاني كه در يكي از مشاغل نامبرده در لينك زير فعاليت دارند، ملزم به استفاده از نرم افزار صندوق مكانيزه فروش هستند:

مشاغل موظف به استفاده از نرم افزار صندوق مكانيزه فروش

نرم افزار صندوق مكانيزه فروش نوین با کاربری آسان بر ۴ اصل سرعت و دقت فروش – گزارشات دقیق و کامل تخصصی و متنوع – سهولت کاربری و عدم نیاز به تخصص کامپیوتری و حسابداری – امنیت بالای اطلاعاتی استوار می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا اینجا را کلیک کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.