نصب صندوق های مکانیزه فروش در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نصب صندوق مکانیزه مفید بوده و به نفع اصناف است ، گفت : نصب صندوق های مکانیزه فروش در واحدهای صنفی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است.

کاظم دلخوش در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: اقتصاد مقاومتی یک اصل برای توسعه اقتصادی است که باید در راستای آن گام برداشت و در این زمینه نصب صندوق های مکانیزه در حوزه توزیع کالا بسیار موثر است.

وی تصریح کرد: کد دار کردن کالاها و مکانیزه شدن فروشگاه ها در راستای حمایت از اصناف و مصرف کنندگان صورت خواهد گرفت که بهترین اقدام است.

دلخوش افزود: صندوق فروش دارای نرم افزار فروشگاهی است که برای ثبت اطلاعات خرید و فروش روزانه و هزینه نگهداری موجودی کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد و استفاده صاحبان مشاغل از این سامانه ، موجب بهبود وضعیت کسب و کار و تسریع و تسهیل در انجام امور مالیاتی می شود.

وی افزود: صاحبان مشاغل با توجه به اطلاعات متنوع جمع آوری شده توسط نرم افزارهای فروش قادر خواهند بود گزارش های متعددی را در زمینه تحلیل عملکرد فروش و نیز طبقه بندی اجناس و کالاهای موجود تهیه کنند که این گزارش ها کمک خواهد کرد تا با توجه به زمان های مناسب فروش کالا ، نسبت به اتخاذ تصمیم در خصوص مقدار و حجم سفارشات خرید و سرمایه مورد نیاز اقدام کنند.

دلخوش اظهار کرد: استفاده از صندوق های مکانیزه اطمینان بیشتر مصرف کنندگان و همچنین شفافیت معاملات صورت گرفته را در پی خواهد داشت که به نفع دولت و اصناف خواهد بود.

منبع : اتاق اصناف ایران

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.