Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 ورژن ۸۸ جدیدترین ورژن برنامه حقوق و دستمزد می باشد هم اکنون در اختیار کابران گرامی قرار می گیرد. در این ورژن به منظور تسهیل امور حسابداری و نرم افزاری کاربران ، که برخی از تغییرات این ورژن نسبت به ورژن قبل عبارتند از :
ردیف

شرح آیتم

۱

افزودن میز کار به صفحه دسکتاپ برنامه از طریق راست کلیک روی منوها یا زیر منوها و زدن گزینه اضافه که امکان حذف و جابجایی نیز وجود دارد.

۲

اضافه شدن گزینه معرفی پرسنل سریع در منوی اطلاعات اولیه ،که میتوان همزمان معرفی پرسنل،ثبت قرارداد،تخصیص شیفت،تخصیص بیمه،ثبت کمک هزینه و فوق العاده شغل را انجام داد.

۳

تغییرات در محاسبه ورود و خروج/کارکرد و حقوق :بطور مثال وقتی در کارکرد پرسنل تغییری داده شود ، لیستی از تغییرات نمایش داده میشود.

۴

تغییر در ثبت مرخصی و ماموریت : وقتی در ورود و خروج ،یک روز کسر کار یا غیبت داشته باشد و بخواهیم برای آن مرخصی و یا ماموریت ثبت شود این امکان به برنامه اضافه شده تا بتوان این محاسبات را انجام داد.
۵ تغییرات در پارامترهای کارکردی و حقوقی :در منوی اطلاعات اولیه / معرفی پارامتر های پایه / پارامتر کارکردی تغییراتی به شرح زیر انجام شده است: ۱-  خواندن نوع ورودو خروج از دکمه های دستگاه . ۲- دقیقه مجاز اضافه کار قبل از شیفت . ۳- دقیقه مجاز اضافه کار بعد از شیفت . ۴- محاسبه کل اضافه کار مجاز .

در منوی اطلاعات اولیه / معرفی پارامتر های پایه / پارامترحقوقی گزینه حداقل دستمزد ماه(حداقل اداره کار) اضافه شده که در صورت وارد کردن این مبلغ هر جا که در پارامتر ها از فرمول حداقل دستمزد ماه استفاده شده ، عدد مورد نظر را از این قسمت می خواند.

۶

در تمام قسمتهای برنامه برای چاپ ها پیش فرض قرار داده شده است.

۷

تمام موارد منوهای اطلاعات اولیه پیش فرض قرار داده شده است.

۸

در قسمت مشاهده لیست ورود و خروج دو گزینه قرار داده شده که در صورتی که ورود و خروج های متعدد وجود داشته باشد میتوانید در یک ردیف یا چند ردیف رکوردها را مشاهده نمایید.

۹

در داخل مشاهده لیست ورود و خروج اصلاح قرار داده شده است.

۱۰

در داخل مشاهده فیش  حقوق گزینه دیسکت بیمه و مالیات قرار داده شده است.

۱۱

در تمام قسمت ها که نیاز به چاپ هست میتوان از روی جدول طراحی انجام داد. برای کم کردن ستونها از گزینه تنظیمات بالای صفحات میتوان استفاده کرد.

۱۲

تغییرات تنظیمات : در قسمت تنظیمات گزینه تنظیمات میزکار/داشبورد اضافه شده که با برداشتن تیک آن میزکار ازروی صفحه حذف می گردد.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.