چرا هوشمند نوین؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تضمین بهترین قیمت چیست؟

نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین طبق نظر و گفته حسابداران و کاربرانی که با این نرم افزار مالی کار کرده¬اند و با توجه به آیتم ها و امکانات نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین به مشتریان ارائه می¬نماید، قیمت خیلی مناسبی دارد، و با این قیمت از خیلی ایتم ها و امکانات بهرمند می¬شوید که در نرم افزارهای مشابه باید وجه بیشتر و جداگانه¬ای پرداخت نمائید..

سابقه فعالیت :

هوشمند نوین با بیش از یک ربع قرن تولید و ارائه خدمات پس از فروش، جزو شرکت های اولیه تولید کننده نرم افزار های مالی بومی در ایران می¬باشد. هوشمند نوین در تمام کشور دفاتر نمایندگی و عاملیت فروش و آموزش دارد، و تنها شرکت نرم افزار مالی است خدمات 24 ساعته به کاربران خود ارائه می¬نمایید.

خدمات پس از فروش :

هوشمند نوین قدردان و پشتیبان کاربران نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین بوده و برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان خود خدمات پس از فروش متنوع و بروزی ارائه می دهد، از خدمات پس از فروش شبانه روزی گرفته تا خدمات پس از فروش حضوری در محل کار مشتریان و خدمات پس از فروش اینترنتی و تیکت در سایت و ... تا مشتریان در هر زمان و هر مکانی امورات مالی و حسابداری را انجام دهند.

کاربری آسان و راحت :

حسابداران و کاربران عزیز نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین به راحتی پس از ورود به میزکار نرم افزار می-توانند، امور حسابداری را انجام دهند، تمام منوی حساب ها و امکانات نرم افزار یکپارچه هوشمند نوین در دسترس شما عزیزان می¬باشد، حتی بعضی تغییرات با توجه به علاقه کاربر قابل انجام می¬باشد.نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین تنها نرم افزاری است ، که می¬توانید تمام امور حسابداری را بدون استفاده ار موس(موش واره) و با صفحه کلید انجام داد و در زمان صرفه جوی نمود.

محیط کاربر پسند :

با وارد شدن به محیط کار نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین تمام حساب ها، جداول، گزارشات و ... در دسترس شماست و با خیالی راحت و بدون کمترین اتلاف وقت می توانید انتخاب و عملیات حسابداری را انجام دهید.

گزارش متنوع :

نرم افزار یکپارچه مالی هوشمند نوین با ارائه انواع گزارش¬های مالی و مدیریتی کمک شایانی به تصمیم¬گیری و پیش بینی آینده مالی سازمان می¬نمائید، شما کاربران گرامی می¬توانید به انواع صورت¬های مالی و گزارش¬های آماری و مالی را لحظه¬ای و در زمان مورد نیاز بسرعت از طریق نرم افزار تهیه و بررسی نمائید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.